گفتگو با اولین دنور نمایندگی خمین
یکشنبه 5 مرداد 1399 ساعت 11:20 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر اعظم لژیون سوم | ( نظرات )

((به نام آفریننده عشق وزیبایی))


گفتگویی ترتیب دادیم با  اولین عضو دنور همسفران نمایندگی خمین  همسفر مهتاب ،مسافر ایشان مصرف شیره و تریاک داشتند که ۱۵ ماه به راهنمایی آقای مرتضی و خودشون سرکار خانم بهیه سفر کردند و هم اکنون ۱۰ ماه است که آزاد و رها هستند.
مانباید حال پریشان گذشته را فراموش کنیم وباید همیشه قدر دان کنگره باشیم بنابراین از سر تواضع وبه دور از تفاخر ببخشیم وبدانیم که تفاخر انسان را از خدا دور می کند .

لژیون مالی یعنی چه وعضویت در آن چگونه است؟
 وقتی کنگره وسعت پیدا کرد ، دیگر سبد پول جوابگوی هزینه ها نبود و با تدبیر جناب مهندس لژیون مالی شکل گرفت. در ابتدا این لژیون با ۴ عضو تشکیل شد و آقای مهندس استادی این لژیون را بر عهده داشتند. اداره کردن یک لژیون ۴ نفره توسط خود ایشان نشان از اهمیت آن دارد. در ادامه لژیون مالی در کلیه شعب کنگره 60 تشکیل شد و نام آن به لژیون سردار تغییر پیدا کرد. که علت این تغییر نام ، علاقه جناب مهندس به استاد سردار می باشد. 
 افرادی که مبلغ ۶ میلیون به بالا به کنگره اهدا کنند می توانند در لژیون سردار به مدت یک سال عضو شوند.
به چه افرادی دنور می گویند ؟
 جناب آقای مهندس در جلسه ای از واژه دنور استفاده کردند و گفتند: دنورها کسانی هستند که توانمندند و از جان و مالشان می گذرند. دنور صفت بخشندگی را به تصویر می کشد و هنوز هم در دنیا از این نشان استفاده می شود. جناب مهندس این نشان را به کسانی می دهند که مبلغ 50 میلیون به بالا به کنگره اهدا کنند.
تبریک به شما بابت دنور شدنتان حس تان ازاین حرکت زیبا چیست؟
 سپاسگزارم.
 هر خدمتی در کنگره حال خوش با خود به همراه دارد. خداوند را شاکرم که به من توفیق داد تا به این میزان از آگاهی برسم که بتوانم بخشش از مالم را تجربه کنم و در راستای اهداف مقدس کنگره قطره ای باشم بسیار ناچیز از این اقیانوس بیکران.
پاداش قرار گرفتن در این جایگاه همراه با خیر ، برکت ، امید و حال خوش است. اگر بخواهم در مورد حسم چیزی بگویم در یک کلام احساس آرامشی است که تا به حال تجربه اش نکرده ام. باز کنگره و جناب مهندس بیشترین و بهترین منفعت و سود را به خودم برگرداندند. این شاهکاری است که بلافاصله پاداش خود را از عمل خیر دریافت می کنیم. امیدوارم همه اعضاء کنگره بتوانند از طعم شیرین و بی نظیر بخشش و عشق بهره مند شوند.


باتوجه به اینکه مسافرتان عضو لژیون سردار بودند چه حس وحالی باعث شد که شما هم عضو شوید ومسافرتان چگونه شما را حمایت کرد؟
 ما باید آموزش ها را در زندگیمان عملیاتی کنیم و لژیون سردار برای من و مسافرم بستری را فراهم کرد که بتوانیم بذر بخشش را بکاریم و سعادت و خوشبختی درو کنیم.
عضویت مسافرم در لژیون سردار آنچنان القاء عطر خوشی را همراه داشت ، که من را سرمست و روانه این مسیر نمود. من و مسافرم عضویت در لژیون سردار را یک تکلیف می دانیم. ایمان دارم این امر گره از مشکلاتم می گشاید و التیام بخش زخمهای صور پنهانم خواهد بود.
چه امری باعث شدکه شما به فکر دنور شدن باشید ؟
 در کنگره یک مقوله بسیار مهم و کلیدی داریم که شکرگزاری است. شکرگزاری باعث می شود نعمتم را بیمه کنم. با پرداخت مبلغی هر چند اندک به شکرانه رهایی مسافرم و قدرشناسی از جناب مهندس تصمیم گرفتم دنور شوم و باور دارم این کار پس اندازی است برای زمانی که هیچ کس و هیچ چیز توانایی اش را ندارد به دادمان  برسد.
به طور حتم لژیون سردار دارای میدان جاذبه بسیار قوی است جذاب ترین نقطه ای که باعث وصل شما شد چه بود ؟
 عشق به استاد سردار ...
بعضی افراد موقع بخشیدن از مال ترس ازدست دادن دارند نظر شما چیست ؟
 من و مسافرم به این باور رسیده ایم که نه تنها با بخشش از مالمان ، چیزی را از دست نمی دهیم بلکه باور داریم شاه کلید ثروت بخشش است.

نظر شما در مورد این جمله که بخشش باید ازروی شناخت وآگاهی واختیار باشد چیست؟
 بله بخشش باید از روی آگاهی و شناخت باشد ، اگر ما بواسطه آموزش های کنگره دانایی خود را افزایش دهیم متوجه می شویم که اگر امروز حالمان خوب است به خاطر علمی است که کنگره جاری کرده است و آن علم عشق و محبت است که همه ما را سیراب می کند. آقای مهندس می فرمایند اگر ببخشی ، اگر خود را هرس کنی زیبا می شوی و این یک حقیقت است. اگر ما نسبت به این حقیقت شناخت و آگاهی داشته باشیم این کار را با لذت انجام می دهیم.
  در ضمن حفظ سرمایه های بزرگ به نگهداری و مراقبت هوشمندانه احتیاج دارد و فقط در قالب حرف و زبان نیست بلکه قدردانی لازم است. باید با سخاوت و بخشندگی در حفظ و توسعه کنگره 60 تلاش کنیم و بنیان کنگره را در رسیدن به اهداف بزرگشان یاری کنیم.
بخشش با  تفاخر یا با تواضع نظرتان در مورد این جمله چیست؟
ما به واسطه کنگره نعمت ها و موفقیت های زیادی بدست آورده ایم ، از رهایی مسافرمان تا حال خوشی که به آن رسیده ایم همه و همه از جانب کنگره بوده است. ما نباید حال پریشان گذشته را فراموش کنیم و باید همیشه قدردان کنگره باشیم. بنابراین از سر تواضع و به دور از تفاخر ببخشیم و بدانیم که تفاخر انسان را از خدا دور می کند.

واما کلام آخر:

  هزاران بار خداوند را سپاسگزارم که اذن ورودم را به این مکان مقدس و امن صادر کرد تا لیاقت آشنایی با بزرگ مرد زمانه را داشته باشم و بتوانم از نو احیا شوم. از راهنمای عزیزم خانم بهیه بسیار سپاسگزارم که برایم الگویی بی نقص بودند و عشق و بخشندگی را به من آموختند و با آموزشهای ناب کنگره در من تغییر ایجاد کردند تا تبدیل شوم. صاحب آگاهی و تفکری سالم برای رهایی از تاریکی های درونم شوم و طعم وصف نشدنی رهایی و عشق را بچشم.
 خداوند پاداش عشق را با عشق می دهد. از مسافرم سپاسگزارم که این واژه را تمام و کمال برایم معنی کردند و عاشقانه بخشندگی شان را به من بخشیدند.

از اینکه وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار دادید بسیار سپاسگزاریم و از خداوند توفیق خدمت در جایگاه های کنگره را خواستاریم .به امید موفقیت های روز افزون برای شما و خانواده محترم شما 


طراحی سوالات و تهیه وتنظیم:  کمک راهنما همسفر اعظم 
عکس : همسفر فاطمه 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر عاطفه شنبه 11 مرداد 1399 01:54 ب.ظ
خانم مهتاب عزیز باعث افتخار ماهستی و انشاالله همگی بتوانیم به این جایگاه برسیم
مسافر عباس چهارشنبه 8 مرداد 1399 11:14 ب.ظ
با عرض سلام و ادب و احترام به همه منم جایگاه خانم مهتاب را به خودشان و مسافر خوابشان آقای بهرام و همچنین به همه اعضای شعبه تبریک عرض می کنم و امیدوارم خیر کار خوابشان به زندگیشان برگردد تشکر میکنم از کسانی که این گزارش خوب را تهیه کردند خسته نباشید
همسفر مهتاب چهارشنبه 8 مرداد 1399 01:47 ب.ظ
عرض سلام و ارادت خدمت راهنمای عزیزم ، خانم بهیه که همیشه و در همه حال من را حمایت کردن و زیر سایه ایشان و آموزشهای ناب کنگره بذر عشق را کاشتم و نور درونشان روزنه ایست بر دل من رهجو که بتوانم صراط مستقیم را بیابم ، از نو جوانه بزنم و زیر سایه علم و آگاهی راهنمایم کم کم رشد کنم و به هدفم برسم. دل سراسر عشق و نور راهنماهای کنگره انسان را از فرش به عرش میبرد.به حق چراغ راه سعادت ، تواضع و ایثار هستید.در برابر عظمت و شکوهتان سر تعظیم فرود می آورم.بهترینها بدرقه مسیر سبزتان باد.
همسفر مهتاب سه شنبه 7 مرداد 1399 09:58 ب.ظ
سلام و خداقوت به خانم اعظم ، خانم فاطمه و خانم منصوره عزیزم بابت هماهنگی ، عکس ، طرح سوالات و انتشار مطلب. از زحمات و محبت شما عزیزان صمیمانه سپاسگزارم.مستدام باشید.
سه شنبه 7 مرداد 1399 08:19 ب.ظ
با سلام،
خانم مهتاب عزیزم قرار گرفتن در جایگاه زیبای دنور همراه با حس خوب و آرامش گوارای وجودتان... در ادامه مسیر بهترین ها را برایتان آرزو دارم...
سپاس از خانم اعظم و خانم فاطمه از تنظیم این گزارش تاثیر گذار ...
با احترام، همسفر سپیده
همسفربهیه سه شنبه 7 مرداد 1399 05:29 ب.ظ
عشق با محبت آغاز می شودو محبت یک صورت مسئله است وقتی مسئله راحل کنی پاسخش می شود عشق.
همان چیزی که انتها نداردو یک مفهوم را می رساند که عشق و آنچه در اوست تنها بزرگترین سرمایه ای است که اگر ببخشد زیاد وزیادتر می شود وآنگاه خواهید دید در ژرفای محبت غوطه ور بودن یعنی رسیدن به حق یعنی توحید.
محبت و بخشش اتفاق نیست،تقدیر نیست،بخشش دامنه وسیع یک کمان بی انتهاست ،واقعی است صوری نیست اگرباشد حقیقت است و دیدن حقیقت چشم دل می خواهد.
منم جایگاه دنوری به خانم مهتاب عزیزم تبریک میگم از مصاحبه و صحبتهای زیبای شما لذت بردم شما نمونه بارز وادی چهارده ،عشق و محبت و بخشش هستید و الگویی برای همه ما انشالاه تو جایگاه پهلوانی و کمک راهنمایی ببینمتون مستدام باشید.
امیر حسین محمدی سه شنبه 7 مرداد 1399 08:21 ق.ظ
با سلام. جایگاه دنور را به مامان عزیز و مهربانم تبریک عرض میکنم.
سه شنبه 7 مرداد 1399 03:04 ق.ظ
با سلام
تبریک مجدد به خانم مهتاب عزیز صحبت های شما چنان بر دل می نشیند که هر خواننده ای را به وجد می آورد چون سخن از عشق است سخن از سپاسگزاری خداوندی است که چراغ هدایت را برای ما روشن نموده و راه صراط مستقیم را به ما نشان داده است خداوندی که منبع نور و محبت در هستی است .انشالله روزی برسد که شعبه خمین مکانی را خریداری کند .
سپاس خانم اعظم عزیز
همسفر الهام سه شنبه 7 مرداد 1399 01:41 ق.ظ
باسلام و تبریک به خانم مهتاب عزیز انشالا به هر خاسته ایی که دارید برسید و تبریک به خانم اعظم واز خدمتگزاران سایت تشکر می کنم .
مسافر بهرام دوشنبه 6 مرداد 1399 11:28 ب.ظ
اندک اندک جمع مستان می رسند
اندک اندک می پرستان می رسند
دلنوازان ناز نازان در ره اند
گلعذران از گلستان می رسند
اندک اندک زین جهان هست و نیست
نیستان رفتند و هستان می رسند
همسفر خوبم ، مهتاب عزیز جایگاه دنوری رو به شما تبریک میگم ، خیلی خوشحالم که شما را در جایگاه های خدمتی کنگره می بینم. امیدوارم حرکت زیبای شما که نشان از عشق سرشار شماست توسط خودتان و دیگر دوستان ادامه پیدا کند.
خداقوت به همه خدمت گزاران نمایندگی خمین
دوشنبه 6 مرداد 1399 07:22 ب.ظ
باسلام حضورخانم مهتاب عزیز وتبریک مجدد که با. حس بخششی که درخود به وجود اوردن باعث شدن که ما از ایشان درس بگیریم ما به چنین انسانهایی افتخار میکنیم وخدا قوت به خانم اعظم وخانم فاطمه عزیز
.فاطمه س لژیون چهارم دوشنبه 6 مرداد 1399 06:51 ب.ظ
آنکه می بخشد چشمه جوشانی می شود که به منبع عظیم لطف خدا متصل است
با خدا قوت به کمک راهنمای محترم خانم اعظم و دنور عزیز خانم مهتاب وتشکر از خانم فاطمه
همسفر هما دوشنبه 6 مرداد 1399 06:10 ب.ظ
خانم مهتاب عزیز با بخشندگی که داشتین و این عشق رو که نثار آیندگان کردی قطعا در زندگی به آن ارامش خواهی رسبد و امیدوارم خیر و برکتش به زندگی تون برگرده.

خدا قوت به خانم اعظم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات