مشارکت مکتوب لژیون دوم
شنبه 7 تیر 1399 ساعت 08:38 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفرفاطمه لژیون دوم | ( نظرات )


مجموعه اصول و قوانینی که باعث مستحکم شدن خود ساختار می شود را حرمت می گویند و حرمت از حریم می آید. حریم به محوطه ای که در آن احساس امنیت شود 
بین اعضاء کنگره باید پرده ای باشد از جنس حرمت تا هیچ یک از مسیر اصلی منحرف نشوند. 


 سلام دوستان مهتاب هستم همسفر.

اصولا هر ساختاری چه مثبت و چه منفی اهداف عمده ای را دنبال می کند. حفظ ، بقاء و رشد و توسعه.
 مجموعه اصول و قوانینی که باعث مستحکم شدن خود ساختار می شود را حرمت می گویند و حرمت از حریم می آید. حریم به محوطه ای که در آن احساس امنیت شود گفته می شود.
کنگره 60 نیز یک ساختار هوشمند و قدرتمند است که توانسته از ابتدا با وضع حرمت و قوانین در وهله اول ، حفظ و بقاء خود را کاملا پوشش دهد و در وهله بعدی عملیات رشد و توسعه را با موفقیت در پیش گیرد. به قدری حرمتها و قوانین کنگره 60 حائز اهمیت است که در هر جلسه ، دو مرتبه توسط نگهبان جلسات قرائت می شود.
 کنگره 60 مکان مقدس و امنی می باشد که برای ما بستری را مهیا کرده است برای رشد و رسیدن به تعادل ، به شرطی که ما اصول و قوانین را رعایت کنیم.
 در کنگره نباید رابطه کاری با اشخاص برقرار نمود ، زیرا افراد از هدف اصلی خود منحرف می شوند. یکی از حرمتهای کنگره این است که در سفر اول نباید معاملات مالی بزرگ انجام داد ، چون در صورتی که منجر به شکست شود اعتماد تازه شکفته فرد از بین می رود و ممکن است به اعتیاد برگشت نماید. 
 حس عاملی است که جاذبه و دافعه بین افراد بوجود می آورد. افرادی که حس های ناسالم و تزکیه نشده دارند همدیگر را جذب می کنند و این یعنی  دوستی بین اکثر سفر اولی ها که ، بر پایه احساس است و نه بر پایه تفکر ،  و محبت. رابطه ای که بر مبنای حس بنا شود ، به دلیل بالا بودن سطح آموزش و تزکیه در کنگره هر لحظه ممکن است حس تغییر کند. در نتیجه پایه های رابطه سست می شود و باز خورد منفی آن به خود افراد برمی گردد.
 در نهایت بین اعضاء کنگره باید پرده ای باشد از جنس حرمت تا هیچ یک از مسیر اصلی منحرف نشوند. حتی اگر دلیل حرمت و قانونی را ندانیم ، بایستی چشم بسته بپذیریم. چرا که علمی که تجربه شده باشد سندی است بدون نقص .

سلام دوستان عاطفه هستم همسفر
سلام دوستان درمورد دستورجلسه باید بگم تمامی حرمت كنگره كه ازطرف مهندس ذكرشده مشخصا خیلی روی آن فكرشده چون شما هركدام ازین قوانین رو نقص كنید میبینید كه اول به خودتان آسیب زده اید و بعد به دیگران، اینكه نباید رابطه مالی و كاری داشته باشیم برای این هست كه یك سری حرمت ها بین اعضاشكسته میشه و  باعث اضطراب وگرفتن آرامش از همدیگر میشود به هرحال خرده حساب پیش می آید و گاهی دلخوری ودعوا ولی وقتی رابطه ای بیرون از چهارچوب كنگره نباشد همه چیز تحت كنترل است دروغ گفتن باعث میشود شماسفرتان را از اول با نادرستی طی كنید وضربه به خودتان میخورد ودروغ پشت دروغ سرزنش كردن یك سم مهلك است كه همه چیز را نابودمیكند غیبت حال خوش را از مامیگیردحرف یكدیگر راقطع نكردن نشان از ادب واحترام یك مسافر یاهمسفر است،بحث سیاسی نكردن كه چون باعث تداوم كنگره شده است والفاظ ناشایست بكار نبردن كه چه زیباست وقتی یك نفر ازبیرون اینهمه زیبایی در كلام اعضا را میبیند ازلباس وپوشش نامناسب استفاده نكردن كه بخاطر رسمی بودن جلسات هست وتلفن دادن بدون اجازه راهنما ممنوع است چون راهنماست كه نشخیص میدهد این رابطه سرانجام به چه میكشد دراخر تمامی قوانین با دقت وظرافت مشخص شدند كه همگی به نفع شخص هستند.

سلام دوستان مرضیه هستم همسفر
دستور جلسه در مورد حرمت کنگره 60 و چرا نباید رابطه کاری و مالی داشته باشیم
ما در هر سیستمی که وارد میشویم  و یا در هر مکانی وارد میشویم یک سری حرمتها و قوانین دارد که باید کاملا آنها را رعایت کنیم  و اگر این حرمتها را نگه داریم  در واقع به خودمان احترام گذاشته ایم .
کنگره مکان مقدس و امنی میباشد و از این لحاظ واژه من آورده شده است که یک رهجو با اطمینان خاطر تمام مسائل و درددلهایش را در لژیون عنوان کند و مطمئن باشد در بیرون لژیون عنوان نمیشود و از این لحاظ گفته میشود مقدس که ما به اینجا می آییم که ساخته شویم  همان طور که در کتاب شریف گفته شده اگر یک انسان نجات پیدا کند هزاران انسان نجات پیدا کرده است و من همسفر و من کنگره ای باید از منیت، ترس، دروغ ها! حسادت ها، و هر کار ضدارزشی، به دور باشم و به این خاطر روی حرمت کنگره تاکید می‌شود که نظم برقرار باشد و همان طور که ما در خانه یکسری قوانین و حرمتها داریم و به فرزندانمان از کودکی آموزش میدهیم در لژیون باید حرمت ها حفظ شود اگر هر لژیون در حال صحبت کردن است ما باید صبر کنیم سکوت کنیم تا صحبتهای آنها تمام شود و این کار احترام به آنهاست در واقع احترام به دیگران احترام به خود است ونقطه تحمل ما بالا میرود در لژیون نباید صحبت کرد دوبه دو نشویم استاد که میاید باید جلوی او بلند شویم لباس مناسب همیشه باید در کنگره پوشید مثلا آقایان حق ندارند لباس استین کوتاه یا یقه باز استفاده کنند اینها حرمتهای کنگره است  و اینکه رابطه کاری و مالی نباید داشته‌ باشیم چون ما را از کنگره دور میکند و باعث تفرقه و جدایی می‌شود و حالمان خراب میشود.

 سلام دوستان شیما هستم همسفر
حرمت درکنگره یک قانون است به قدری این قانون مهم است که دوبارخوانده میشودپس بایدبه آن احترام بذاریم واجرایش کنیم
اگرماقوانین کنگره رانادیده بگیریم به مشکل برمی‌خوریم. 
اگرمادرطی سفربامشکل روبروشدیم فقط باراهنمادرمیان بذاریم اگرمامشکلمون رابافامیل درمیان بذاریم ومطرح کنیم ممکن است درجای دگیربرای ماایجادمشکل کند. 
درروابط مالی درکنگره اگرکسی مثلابه کسی پول قرض بدهد شخص گیرنده نتواندپول راپرداخت کندممکن است ازکنگره جداشودوباهم درگیرشوندوحرمت ونظم کنگره رازیرسوال ببرد. 

 تهیه وتنظیم:همسفر فاطمه(لژیون دوم) 
برچسب‌ها: مشارکت مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر اعظم لژیون سوم یکشنبه 8 تیر 1399 08:09 ق.ظ
سلام خداقوت به لژیون دوم
شنبه 7 تیر 1399 11:21 ب.ظ
با سلام وخداقوت به همسفران لزیون دوم مطالب بسیار مفیدبود موفق.باشید و خدا قوت به خانم فاطمه عزیز
همسفر هما شنبه 7 تیر 1399 08:58 ب.ظ
خدا قوت به لزیون دوم و ممنون از خانم فاطمه
همسفر الهه شنبه 7 تیر 1399 03:17 ب.ظ
سلام خداقوت به لژیون دوم
همسفر مرضیه لژیون دوم شنبه 7 تیر 1399 02:13 ب.ظ
سلام و خدا قوت فراوان خدمت خانم بهیه عزیز راهنمای خوب لژیون دوم و تمام رهجوهای موفق و زحمت کششون و تشکر ویژه از خانم فاطمه
همسفر میترالژیون دوم شنبه 7 تیر 1399 01:57 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت هم لژیونی های عزیزم مشارکتاتون عالی بود استفاد کردم ..وممنون از خانم بهیه عزیز
سلام دوستان مرضیه هستم یک همسفر شنبه 7 تیر 1399 01:44 ب.ظ
سلام و خدا قوت فراوان خدمت لژیون دوم
همسفربهیه شنبه 7 تیر 1399 01:36 ب.ظ
باسلام خداقوت میگم به همسفرای لژیون دوم و تشکراز خانم فاطمه عزیز بابت انعکاس گزارش خوبشون موفق باشید.
همسفر فاطمه لژیون چهارم شنبه 7 تیر 1399 12:33 ب.ظ
سلام و خدا قوت خدمت همسفران عزیز لژیون دوم از مطالب عالی تان بهره مند شدم .
سپاسگزارم خانم فاطمه عزیز
.فاطمه س لژیون چهارمm شنبه 7 تیر 1399 11:58 ق.ظ
سلام خداقوت به دوستان لژیون دوم از مشارکتهای شما استفاده کردم عالی بود وتشکر از خانم فاطمه عزیز
همسفر منصوره شنبه 7 تیر 1399 10:31 ق.ظ
با سلام و خداقوت به دوستان محترم در لژیون دوم
همسفر فاطمه لژیون دوم شنبه 7 تیر 1399 10:24 ق.ظ
سلام وخداقوت خدمت عزیزان لژیون دوم همه ی مشارکتهاتون عالی وتشکراز خانم بهیه ی عزیز
همسفر عاطفه شنبه 7 تیر 1399 10:15 ق.ظ
خداقوت میگم به هم لژیونی های عزیزم
همسفر مهتاب شنبه 7 تیر 1399 09:50 ق.ظ
سلام و خداقوت به خانم فاطمه و دوستان عزیزم.از مشارکتهای شما استفاده کردم. موفق باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic