مشارکت مکتوب لژیون اول
شنبه 31 خرداد 1399 ساعت 08:05 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفرفاطمه لژیون دوم | ( نظرات )


تعادل یعنی حدواندازه هر چیزی را دانستن انسان که حدواندازه هر چیز وهر کاری رابداند یعنی ادب دارد وانسانی است مودب ، پس می توانیم بگوییم ادب یعنی تعادل وحفظ حدود  

برای دیدن مشارکت به ادامه مطلب بروید


سلام دوستان نسرین هستم همسفر : 
آداب به معنی آئین و روش می باشد هر چیزی دارای یک آدابی است و مجموعه آداب را ادب می گویند ممکن است صدها آداب در رشته های مختلف وجود داشته باشد کسی که تمام آداب را داشته باشد میگوییم با ادب است .                      
ریشه تعادل در عدل و عدالت است .
انسان ها زمانی که نیرو ها و انرژی های خویش را به جای خود استفاده نمایند میتواند مفهومی از عدالت داشته باشد که این مسئله بیانی از تعادل است. انسانها در روابط با یکدیگر حقوقی دارند که باید رعایت کنند،ادب یعنی رعایت حق و حقوق خدا و خلق او ،یعنی قدرت مطلق حقوقی دارد که باید آن حقوق را بشناسیم و به آن عمل کنیم .

 سلام دوستان بهاره هستم یک همسفر .
 مادر کنگره فرا گرفتیم که لازمه داشتن یک زندگی آرام و لذت بخش و بدون تنش رسیدن به تعادل می باشد. انسانها به واسطه بار مسئولیتی که پروردگار به دوش  آنها گذاشته است،بایستی در برابر تمام مخلوقات ادب را رعایت کنند.  که لازمه رعایت کردن ادب وآداب معاشرت رسیدن به تعادل میباشد زیرا تعادل یعنی حدواندازه هر چیزی را دانستن انسان که حدواندازه هر چیز وهر کاری رابداند یعنی ادب دارد وانسانی است مودب ، پس می توانیم بگوییم ادب یعنی تعادل وحفظ حدود                               از خدا جوییم توفیق ادب           بی ادب محروم ماند از لطف رب

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر : 
 ما به کنگره امده ایم که اموزش ببینیم تا یک زندگی ارام وبدون مشکل داشته باشیم وبرای رسیدن به این آرامش نیاز به آگاهی ودانش داریم که باید آموزش بگیریم و به دیگران هم بیاموزیم.
 یک مسافردرسفراول تلاش میکند که جسم وتفکرخودرا به تعادل برساند.
 کنگره جایی است برای رسیدن به درمان همراه با تعادل .
تعادل از عدل میایدیعنی استفاده انرژی دربدن به میزان وتصمیم درست درهرموردی درزندگی درسفر کردن دردرس خواندن درتربیت فرزندان ودرتمام امورات که بایدرعایت کنیم تاتعادل داشته باشیم .
اداب ومعاشرت یعنی راه روشن وقوانین درست وبرخورد درست بادیگران, خداوند حق وحقوقی داردکه مابایدبه آن احترام بگذاریم وآن رابشناسیم وبه آنها عمل کنیم .انسانهایی که ادب رارعایت می کنندموردرحمت خداوندقرارمیگیرند.
اگرانسانهاادب رارعایت نکنندوحق دیگران رازیرپابگذارنداین یعنی بی تعادلی یعنی بی ادبی. انسان با اداب ومعاشرت خودمیتوانددشمنی هارا به دوستی تبدیل کند,انسانهایی اززندگی خودلذت میبرند که تمام انرژی خودراصرف میکنندتازندگی وکارو خانواده وتمام معنویات خودرادرارامش وتعادل نگه دارندوبرای انهابرنامه ریزی درستی داشته باشند.
 درفرهنگ کشورماوفرهنگ کشورهای دیگراداب ومعاشرت خاصی وجود داردکه خیلی باهم فرق دارندولی همه مردم اداب ومعاشرت رادوست دارندوبه آن احترام میگذارند وازبی ادبی وبی تعادلی بیزار هستند.
 مودب بودن میتواندازبهترین لحظات زندگی تمام انسانهاباشد,بی تعادلی یعنی که ما به خودمان اجازه بدهیم که به حریم دیگران وارد بشویم بی تعادلی کم کم شخصیت انسان را نابودمیکندبخاطرهمین مابایدباورودبه کنگره در درجه اول نظم واداب ومعاشرت را یاد بگیریم ورعایت کنیم . بی ادبی از جهل انسانهااست..
 انسان هرچه اگاهی ودانایی بالاتری داشته باشدباادبترمیشود انسانی که به آگاهی می رسد آرامش ایجاد میکند.. آگاهی همان دانایی است که شامل تفکروتجربه واموزش میشودوافرادی که بی تعادل وبی ادب هستن درواقع اموزش ندیده اند . به قول اقای مهندس که میگن کسی که بدمیکندنااگاه است ودانایی وتفکرواندیشه اوکامل نشده است وبرای اینکه بااین افرادکمتربرخوردکنیم که دچارناراحتی ومشکل نشویم بایدبرای انها دعا کنیم که به تعادل برسند. 

سلام دوستان معصومه هستم همسفر :
 اداب ومعاشرت برای رعایت احوال دیگران است وازگذشته بوده وهست برای رساندن منظوربوده است .اداب نشانه تواضع وفروتتی است و بی ادبی نشانه بی خردی وکینه دوزی.خوش رویی وخوش گویی مهمترین صفت است.معاشرت دوطرفه است  ممکن نیست ماانتظاراحترام ازطرف مقابل داشته باشیم  اماخودمان احترام نگذاریم .شخص با ادب  به سوی پیشرفت وکمال می رود و شخص بی ادب چون اتشی علاوه بر خود جهانی را می سوزاند. معاشرت وتعامل به هم گره خورده ونتیجش داناییست وبی ادبی وبی تعادلی نادانیست در کنگره درمان اعتیاد همراه با تعادل مفهوم می گیرد ونتیجش عدالت است وبرگشت اعتیاد پایین است بارعایت قانون به تعادل وتعامل میرسیم و حال خوبی داریم .

تهیه و تنظیم:همسفرفاطمه(لژیون دوم) 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
دوشنبه 9 تیر 1399 06:56 ب.ظ
سلام و خدا قوت فراوان خدمت لژیون اول و تشکر از کمک راهنماشون خانم منصوره جان عزیز
همسفر منصوره سه شنبه 3 تیر 1399 12:11 ب.ظ
با سلام و خداقوت به همسفران محترم در لژیون اول
همسفر الهه سه شنبه 3 تیر 1399 12:09 ق.ظ
سلام
خداقوت به لژیون اول
همسفر الهه سه شنبه 3 تیر 1399 12:09 ق.ظ
سلام
خداقوت به لژیون اول
.فاطمه س لژیون چهارم دوشنبه 2 تیر 1399 11:37 ب.ظ
سلام خداقوت به همسفران لژیون اول مشارکت شما عالی بود فاطمه جان شما همیشه آماده خدمت هستید سالم و شاد باشید
همسفر هما دوشنبه 2 تیر 1399 07:37 ب.ظ
تشکر از لژیون اول بابت مشارکت خوبشون
خدا قوت به خانم فاطمه بزرگوار
.فاطمه س لژیون چهارم دوشنبه 2 تیر 1399 05:52 ب.ظ
سلام خدا قوت به لژیون اول از مشارکت عالیتون وخداقوت خانم فاطمه عزیز
همسفربهیه یکشنبه 1 تیر 1399 11:45 ب.ظ
باسلام خداقوت به لژیون اول و ممنون از خانم فاطمه عزیز.
همسفر فاطمه لژیون چهارم یکشنبه 1 تیر 1399 03:45 ب.ظ
خدا قوت به لژیون اول
همسفر مهتاب شنبه 31 خرداد 1399 07:51 ب.ظ
سلام و خداقوت به دوستان لژیون اول.ممنون از مشارکتهای مفیدتان.از خانم فاطمه عزیز هم تشکر میکنم مستدام باشید.
شنبه 31 خرداد 1399 03:25 ب.ظ
سلام با تشکر از همسفر فاطمه.که همیشه در حال تلاش هستن موفق باشی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات